1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Podczas tegorocznej kolędy przyjęło nas 2 376 rodzin. Bóg zapłać za życzliwe i serdeczne przyjęcie.
  3. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Ofiary przeznaczamy na realizowanie parafialnych inwestycji.
  4. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Agatę, dziewicę i męczennice; we wtorek św. Pawła Miki i Towarzyszy w sobotę św. Scholastykę, dziewicę.
  5. W dniach od 11 do 13 maja br., zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuariów Podkarpacia. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie i umieszczony na stronie internetowej. Koszt to ok. 400 zł.
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela oraz naszego parafialnego Biuletynu
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła śp. Mirosława Jastrzębska, l. 65, zam. przy ul. Dekerta. Dobry Jezu, a nasz Panie…