OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. W piątek, 11 lutego, we wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes.  przeżywamy Światowy Dzień Chorego.
  3. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza, którą przeznaczymy na bieżące funkcjonowanie naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie ofiary wpłacane na ten cel. W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św.
    w intencji Darczyńców, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą Parafię.
  4. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia mamy także dwie płyty parafialne: „Dusza przy Twym Sercu” oraz „Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni   w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Stanowią one cegiełkę na rzecz naszej parafii. Do nabycia w zakrystii u Panów kościelnych  i u p. Hanny na chórze.