OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za wszelką życzliwość, której doświadczyliśmy podczas tegorocznych kolęd. Za wszelkie życzliwe spotkania, dobre słowo i serdeczność. Dziękujemy też za ofiary złożone z okazji kolędy. Stanowią wyraz dobrego serca i troski  o Parafię. Bóg zapłać!
  3. W czwartek 11 lutego we wspomnienie Najśw. Maryi Panny   z Lourdes. W tym dniu przeżywamy Światowy Dzień Chorego.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Ofiary przeznaczamy na bieżące funkcjonowanie naszej parafii. Bóg zapłać za wszelkie ofiary wpłacane na ten cel. W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św.
    w intencji Darczyńców, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą Parafię.
  5. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.