1. Trwa miesiąc maj nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 i o godz. 17.30.

2. Klub Seniora zaprasza w przyszłą  sobotę na godz. 15.30 do salki parafialnej na kolejne spotkanie. Zapoznamy się z przeżyciami pątników przemierzających szlak „św. Jakuba” Camino de Compostella.

3. Dzieci klas II przygotowujące się do I komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na ostatnią specjalną Mszę św. i spotkanie o godz. 13.00.

4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Ofiary przeznaczymy na inwestycje parafialne. Pragniemy poinformować, że  projekt „Ogrodów Maryi” został wstępnie zaakceptowany. Jako, że teren wpisany jest do rejestru zabytków musimy zdobyć pozwolenie na rozpoczęcie prac.  Trwają prace związane z przygotowaniem potrzebnej dokumentacji.

5. Zapraszamy na pielgrzymki:

• do Sanktuariów w Fatimie i Lourdes od 9 października. Zapisy i informacje w biurze parafialnym.
  • Parafia pw. Św. Antoniego w Toruniu organizuje  w dniach 8 do 10 lipca pielgrzymkę do Sanktuariów Warmii i Mazur. W programie nawiedzenie takich miejsc jak Gietrzwałd, Sejny, Wigry, Augustów, Studzieniczna, Sokółka, Białystok. Koszt 450 zł. Informacje i zapisy w parafii św. Antoniego do 15 czerwca.
  1. Już po raz XIII młodzież z całej Polski spotka się na Polach Lednickich. Spotkanie odbędzie się w sobotę 1 czerwca. Nasza parafia organizuje wyjazd do Lednicy. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym

2. III Toruński Marsz Rotmistrza Pileckiego odbędzie się w najbliższą sobotę 11 maja. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00 w kościele garnizonowym.

3. Nowo otwarte Liceum Franciszkańskie na Podgórzu zaprasza wszystkich, którzy chcą łączyć radość indywidualnego rozwoju i zdobywania wiedzy z umocnieniem wiary. Informacje na plakacie przed kościołem.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza Niedzielę, a w niej o powstaniu Żydów w warszawskim getcie, rozmowa z włoskim piosenkarzem Al. Bano i wiele informacji z życia Kościoła w Polsce i na świecie.

5. Odeszli do Pana: śp. Łucja Bandkowska zam., przy ul. Wybickiego.