OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 przy kapliczce Matki Bożej w ogrodzie oraz o godz. 17.45 w kościele. Wcześniej o 17.30 wystawimy Najświętszy Sakrament.
  3. We wtorek przeżywamy uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.
  4. Wyjazd na pielgrzymkę do Sanktuariów podkarpacia w piątek o godz. 5.00 rano sprzed kościoła.
  5. Nasza parafia organizuje wyjazd na XXII SPOTKANIE MŁODYCH LEDNICA 2018. Wyjazd na Pola Lednickie odbędzie się 2 czerwca 2018, z przed kościoła o godzinie 9.00. Wracamy w późnych godzinach nocnych. Ze względu na tworzący się korek przy wyjeździe nie pozostajemy na ostatni punkt programu. Cały koszt wyjazdu (wstęp na POLA LEDNICKIE+ pakiet, ubezpieczenie, autokar) wynosi 55 zł ( przy 48 osobowej grupie uczestników kwota może się zmniejszyć). Zapisujemy się osobiście u Ks. Krzysztofa Adamskiego. Przy zapisie podajemy adres i numer PESEL, niepełnoletni zgodę od rodziców ( prawnych opiekunów) i wpłacamy  pieniądze (55zł). Szczegóły dotyczące organizacji programu LEDNICY i jak przygotować się do warunków tam panujących na stronie internetowej: http://www.lednica2000.pl/lednica2018/.
  6. W przyszłą niedzielę 13 maja przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu przypada też Dzień Fatimski. Po Mszy św. o godz. 18.00 w ogrodzie parafialnym odprawimy nabożeństwo różańcowe.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat Niedziela.
  8. W tym tygodniu odeszli do wieczności śp. Ryszard Jagielski, l. 76, zam. przy ul. Wiązowej; śp. Marianna Mrozowska, l. 81, zam. przy ul. Grudziądzkiej.   Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie….