1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 przy kapliczce Matki Bożej w ogrodzie oraz o godz. 17.30 w kościele.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczamy je na realizowanie naszych parafialnych inwestycji. Planujemy min.  zakup ławek do ogrodu.
  4. We środę przypada 13 dzień miesiąca. Rozpoczynamy nabożeństwa Fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę św. w kościele, a następnie udamy się do ogrodu przed figurę Matki Bożej, aby Jej zawierzyć wszelkie nasze prace i zamierzenia.
  5. W środę na godz. 16.00 zapraszamy na Mszę św. i spotkanie formacyjne osoby objęte pomocą materialną w naszej parafii oraz ofiarodawców.
  6. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej.
  7. W przyszłą sobotę o godz. 10.00 i 12.00 przeżywać będziemy uroczystość           I Komunii św.
  8. Zgodnie z zaleceniami Konferencji Episkopatu Polski, dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek, przeznaczone na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu. Bóg zapłać za wrażliwość serca i złożone ofiary.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.
  10. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Krystynę Jesionowską, l. 66; śp. Janusza Wrzecionkowskiego, l. 76; śp. Jana Schramma, l. 60. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…