1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa
    i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę, wpłacane na konto i w imiennych kopertach. W intencji ofiarodawców, którzy modlitwą i ofiarą wspierają parafię w każdą drugą niedziele miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. dziękczynną.
  3. Przeżywamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 przed figurą Matki Bożej w naszym ogrodzie oraz o 17.30 w kościele. W piątek na godz. 18.45 do salki zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie wspólnoty młodzieżowej.
  4. We wtorek przeżywamy święto św. Andrzeja Boboli, proboszcza i męczennika, patrona Polski.
  5. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza w sobotę 1 lipca na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Koszt 65 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.
  6. W piątek na godz. 18.45 do salki zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie wspólnoty młodzieżowej.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer
    Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia też jest płyta z pieśniami maryjnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego pt. „Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni maryjne, które mogą pomóc nam modlitewnie przeżyć miesiąc maj. Płyta stanowi cegiełkę na potrzeby naszej parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, w zakrystii i u p. Hanny na chórze. Bóg zapłać.