1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Serdecznie dziękujemy Paniom z naszych Wspólnot Parafialnych, które ofiarnie pomagają w sprzątaniu kościoła. W tym czasie remontów jest to duży wysiłek. Za okazane serce, poświęcony czas, składamy Bóg zapłać.
  3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy po mszy św. o godz. 8.00 przy figurze Matki Bożej w naszym ogrodzie oraz o godz. 17.30 w kościele.
  4. Wczoraj w naszej parafii przeżywaliśmy uroczystość I Komunii św. W białym tygodniu zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 18.00. Wcześniej o godz. 17.30 odprawiamy nabożeństwo majowe.
  5. We wtorek 23 maja o godz. 17.30 w łączności z nabożeństwem majowym odprawimy nabożeństwo ku czci św. O. Pio.
  6. Kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej.
  7. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza w dniach od 2 – 4 czerwca na pielgrzymkę do Sanktuariów Dolnego Śląska. Szczegółowe informację                      w zakrystii na stronie internetowej parafii, wywieszone są też w gablotce parafialnej. Osoby, które jeszcze nie uregulowały wpłaty proszone są, aby jak najszybciej to uczyniły.
  8. Młodzież, która chciałaby wyjechać na spotkanie Młodych w Lednicy, które odbędzie się 3 czerwca może zgłaszać się w zakrystii.
  9. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.