OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o godz. 17.30.
  3. Zrealizowaliśmy kolejny etap prac w ogrodzie. Ustawiliśmy kapliczkę dla Matki Bożej. W przyszłym tygodniu zaimpregnujemy figurę i zostanie odsłonięta. Ze względu na liczne zapytania informujemy, że ogród będzie udostępniony nie tylko dla określonych grup parafialnych, ale będzie ogólno dostępny od godzin rannych do wieczora. Każdy więc kto będzie miał takie pragnienie będzie mógł do niego wejść. W celu bezpieczeństwa założyliśmy  monitoring w ogrodzie. Dziękujemy za wszystkie składane ofiary dzięki, którym możemy realizować nasz projekt. Po Mszy św. można podejść i z bliska zobaczyć kapliczkę.
  4. Nasza parafia w dniu 7 czerwca organizuje wyjazd na Lednicę. Szczegółowe informacje u ks. Dawida.
  5. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Wojciecha Łapczyńskiego, misjonarza z Zambii. Ojciec Misjonarz wygłosi do nas słowo Boże, a po Mszy św. przed kościołem do puszki  będzie można złożyć ofiarę na misje.
  6. Wszystkich przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa zapraszamy na Kurs Przedmałżeński, który odbędzie się w parafii pw. św. Antoniego na toruńskich Wrzosach. Rozpoczęcie 30 maja o godz. 19.00.
  7. W przyszłą niedzielę 1 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu odbędzie się w Toruniu Marsz dla Życia. Rozpocznie się Mszą św. w Katedrze św. Janów, ok. 14 nastąpi formowanie marszu i przemarsz ulicami Starówki.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.
  9.  Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Jerzy Olszewski, l. 79; śp. Edmund Wronkowski, l. 67;śp. Irena Adamczyk, l.94.Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00.  Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OGRODY 029