1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
    2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe, które odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 przy figurze Matki Bożej w Ogrodzie oraz o 17.30 w kościele.
    3. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.
    4. W przyszłą sobotę zapraszamy na różaniec fatimski o godz. 7.15. O godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
    5. W przyszłą sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
    6. Od soboty 1 czerwca rozpoczynamy odprawianie nabożeństw czerwcowych. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.30
    7. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na pielgrzymkę do Gietrzwałdu dnia 6 lipca br. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej.
    8. W najbliższy poniedziałek 27 maja po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele św. Antoniego w Toruniu odbędzie się spotkanie z Patrycją Talbot, która w latach 90-tych otrzymała łaskę objawień Matki Bożej Strażniczki Wiary w Ekwadorze. Będzie można wysłuchać jej świadectwa o tych wydarzeniach i przesłania Matki Bożej.

Fragment orędzia Maryi Strażniczki Wiary dla świata:„Nie lękaj się! Jestem twoją Niebieską Matką, Módl się żarliwie o pokój na świecie, który jest zagrożony. Bardzo Cię kocham moje dziecko. Módl się za kapłanów i zakonników, gdyż szatan chce ich zwieść, to jest jego celem. Noście szkaplerz, który was ochroni. Odprawiajcie pokutę i poście. Jeśli ludzkość się nie nawróci, nadejdą dni ciemności zapowiedziane w Apokalipsie. Ziemia zostanie wyrzucona z orbity na trzy dni. Przez waszą modlitwę, pokutę, umartwienia i posty, może być zbawionych wiele dusz na świecie.”

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela oraz naszego parafialnego Biuletynu.