1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Począwszy od 13 lutego w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.00 głoszone będą w naszej parafii katechezy neokatechumenalne. Zostanie wygłoszonych 9 katechez. Na stoliku pod chórem wyłożone są obrazki zachęcające do udziału w katechezach. Gościmy w parafii katechistów, którzy przybliżą cel głoszonych katechez.
  3. We wtorek 14 lutego przeżywamy Święto Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
  4. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 29 kwietnia do 6 maja br. Koszt 3600 zł. Bliższe informacje na stronie internetowej, w biurze parafialnym i zakrystii
  5. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Ofiary przeznaczamy na malowanie naszej świątyni. U Miejskiego Konserwatora Zabytków złożyliśmy odpowiednie pisma, aby uzyskać zgodę na rozpoczęcie prac. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  6. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu, która odbędzie się 11 marca br. koszt w zależności od liczby chętnych – 50 lub 65 zł. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.
  7. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:  śp. Urszula Simoni, l. 83, zam. przy ul. Wiązowej; śp. Janina Kuldo, l. 95, zam. przy ul. Wybickiego; śp. Jadwiga Gołąbek-Klimczak, l. 75, zam. przy ul. Wybickiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…