OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE 

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na kolektę gospodarczą, wpłacane w imiennych kopertach i na konto parafialne. Ofiarodawców zapisujemy w Złotej Księdze. W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji tych, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą parafię. 
  3. Odnaleźliśmy balaski, które niegdyś stały w tym kościele. Postanowiliśmy je odnowić i umieścić w świątyni, aby osoby, które mają wolę przyjmować Komunię św. na klęcząco mogły to uczynić. Na dzień dzisiejszy balaski zostały umieszczone przy obrazie Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
  4. W poniedziałek przeżywamy święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. 
  5. W dniach od 27 do 29 maja zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuariów Śląska, Częstochowy, Piotrkowa Trybunalskiego. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej parafii. 
  6. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia mamy także dwie płyty parafialne: „Dusza przy Twym Sercu” oraz „Matko Chrystusa”. Znajdziemy tam pieśni   w wykonaniu p. Hanny naszej organistki, przy akompaniamencie p. Leszka Milińskiego. Są one cegiełką przeznaczoną na potrzeby naszej parafii. Do nabycia w zakrystii u Panów kościelnych i u p. Hanny na chórze.