OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Pragniemy podzielić się radością, że Figura Matki Bożej z Góry Karmel, która stanie w naszym ogrodzie jest już w Toruniu. Dotarła w nienaruszonym stanie. Ze względów technicznych przechowywana jest  w pomieszczeniach parafii pw. Św. Antoniego na Wrzosach. Figura mierzy 190 cm i waży ok.2 ton. Zdjęcia z rozładunku figury możemy zobaczyć na stronie internetowej parafii.
  3. We środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na wieczór uwielbienia. Modlitwą i śpiewem chwalić będziemy Boga.
  4. W dniach 19 – 21 maja 2014r. organizujemy pielgrzymkę dziękczynną za dar kanonizacji Jana Pawła II Szlakiem Papieskim – Jasna Góra, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice. Bliższe informacje i zapisy w biurze parafialnym i zakrystii.
  5.  Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną śpiewać na chwałę Bożą: dorosłych do chóru parafialnego – próby w poniedziałki i czwartki po Mszy św. o 18.00, młodzież do zespołu – próby we wtorki po wieczornej Mszy św. o 18.00 oraz dzieci do scholii parafialnej – próby soboty godz. 10.00. Wszystkie próby odbywają się w salce parafialnej.
  6.  W każdą środę po Mszy św. o 18.00 do salki parafialnej zapraszamy studentów na spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego.
  7. Dzisiaj po Mszach św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przeprowadzi zbiórkę do puszek na obiady dla dzieci z naszej parafii uczęszczające do Zespołu Szkół nr 24.
  8. W poniedziałek 24 lutego na godz. 16.00, zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na kolejne spotkanie formacyjne do kościoła.
  9. Chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu jako ministranci zapraszamy w najbliższą sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej na spotkanie kandydatów. Spotkanie dla ministrantów odbędzie się o godz. 11.00, a dla lektorów o godz. 12.00
  10. Parafia św. Antoniego na toruńskich Wrzosach zaprasza w piątek 21 lutego br. na Kolejny Wieczór Uwielbienia. Rozpoczęcie wieczorną Mszą św. o godz. 18.00, a następnie wspólnie z zespołem śpiewem i modlitwą będzie uwielbiany Pan Jezus  obecny w Najświętszym Sakramencie.
  11. Zapraszamy na pielgrzymki do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II. Zostały przygotowane wersje samolotowe i autokarowe. Bliższe informacje w biurze parafialnym
  12. Dzisiaj o godz. 12.30 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie informacyjne o warunkach naboru do Katolickiego Liceum Akademickiego im. Władysława Jagiełły w Toruniu. Liceum mieści się przy ul. Młodzieżowej 29.
  13. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.
  14. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Genowefa Gajewska, l. 84, zam. przy ul Grudziądzkiej; śp. Marianna Maćkiewicz, l. 87, zam. przy ul. Podgórnej; śp. Zofia Karbownicka, l. 93, zam. przy ul. Chodkiewicza; śp. Kazimierz Nadrowski, l. 72, zam. przy ul. Wybickiego. Dobry Jezu, a nasz Panie….