1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne, które głoszone są w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00.
  3. We środę 22 lutego przypada święto Katedry Św. Piotra Apostoła.
  4. W czwartek 23 lutego przypada 72 rocznica śmierci bł. Ks. Stefana W. Frelichowskiego. Z tej okazji w parafii pw. Wniebowzięcia NMP o godz. 17.00 odprawiona zostanie Msza św. , następnie uroczystość kontynuowana będzie w Dworze Artusa.
  5. W niedziele 26 lutego  o godz. 13.00. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. podczas której zostaną poświęcone świece. Po Mszy Św. spotkanie formacyjne.
  6. Zbiórka dla ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 11.00. Spotkanie dla kandydatów na ministranta w sobotę o godz. 10.00.
  7. We wtorek 21 lutego o godz. 16.00. spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.
  8. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu, która odbędzie się 18 marca, dzień przed odpustem przypadającym 19 marca. Zapisy po Mszach św. przy figurze św. Antoniego. br. koszt w zależności od liczby chętnych – 50 lub 65 zł. Zapisy po Mszach św. w zakrystii.
  9. Zachęcamy do lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli:  śp. Dobry Jezu, a nasz Panie…