1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczne przygotowania Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych, a zwłaszcza: panu Mateuszowi Płotkowskiemu oraz członkom chóru za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz piękny śpiew podczas obrzędów Wielkiego Tygodnia. Panu Mateuszowi dziękujemy również za przygotowanie kompozycji kwiatowych znajdujących się w naszym kościele. Dziękujemy państwu Aleksandrze i  Dariuszowi Góreckim za podarowanie stu róż do dekoracji kościoła.    Dziękujemy wszystkim parafianom za tak liczny udział w obrzędach i ceremoniach wielkotygodniowych. Przede wszystkim dziękujemy za tak liczne w tym roku korzystanie z sakramentu pokuty.
  3. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze św. jak w każdą niedzielę. Ofiary, które jutro zbieramy przeznaczone są na dalsze prace w toruńskiej katedrze, która jest Matką wszystkich kościołów Diecezji Toruńskiej. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele na wspólnej modlitwie spotkamy się od wtorku do soboty o godz. 17.30.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary na diecezjalne dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas. W Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach suma odpustowa o godz. 15.00.
  6. Trwają prace w naszym ogrodzie. Na ten czas przejście od strony ul. B. Głowackiego będzie zamknięte. Kolekta gospodarcza w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Za wszelkie ofiary z serca dziękujemy. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza świąteczny numer tygodnika katolickiego Niedziela. Cena numeru świątecznego 5 zł.