1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Niech Chrystus Zmartwychwstały rozświetli swoim światłem nasze życie.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego. Bóg zapłać akolicie Mirosławowi Kozickiemu, który w tym roku był pomysłodawcą i zaangażował się w budowę Grobu Pańskiego, Bóg zapłać Pani Hani za oprawę muzyczną, panom kościelnym Antoniemu i Ryszardowi. Dziękujemy p. Danucie Puzon za podarowanie hortensji oraz państwu Aleksandrze i Dariuszowi Góreckim za ofiarowanie róż do Grobu Pańskiego
  3. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze św. odprawimy w porządku niedzielnym. Ofiary, które jutro zbieramy na kolektę przeznaczone są na budujące się kościoły w Diecezja Toruńskiej. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele na wspólnej modlitwie spotkamy się do soboty o godz. 17.30.
  5. W racji oktawy Świąt Zmartwychwstania Pańskiego w przyszły piątek nie obowiązuje piątkowy post.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego.                      W Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach suma odpustowa o godz. 15.00.
  7. W przyszłą niedzielę w ramach niedzieli powołaniowej gościć będziemy ks. Pawła Rochmana, wicerektora Wyższego Seminarium Duchownego                         w Toruniu oraz kleryków. Po Mszach św. Klerycy przeprowadzą zbiórkę do puszki na utrzymanie WSD. Za złożone ofiary Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza świąteczny numer tygodnika katolickiego Niedziela.