1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczne przygotowania Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych, a zwłaszcza: panu Mateuszowi Płotkowskiemu oraz członkom chóru za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego. Panu Mateuszowi dziękujemy również za przygotowanie kompozycji kwiatowych znajdujących się w naszym kościele. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na kwiaty i materiały dekoracyjne.  Dziękujemy panu Leonardowi Piaseckiemu, który już od dłuższego czasu służy nam bezinteresowną pomocą i wspiera w pracach pana Henryka. Dziękujemy wszystkim parafianom za tak liczny udział w obrzędach i ceremoniach wielkotygodniowych. Przede wszystkim dziękujemy za tak liczne w tym roku korzystanie z sakramentu pokuty.

2. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze św. jak w każdą niedzielę. Ofiary, które jutro zbieramy przeznaczone są na remont toruńskiej katedry, która jest Matką wszystkich kościołów Diecezji Toruńskiej. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele na wspólnej modlitwie spotkamy się od wtorku do soboty o godz. 17.30.

4. W piątek 5 kwietnia o godz. 16.00 w salce parafialnej odbędzie się próba scholki.

5. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca.

6. W I Piątek  okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00.

7. W I sobotę miesiąca o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski.

8. W przyszłą niedzielę przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego – jest to patronalne święto Caritas. Tego dnia po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary na diecezjalne dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas. W tym dniu również przy figurze św. Antoniego wystawimy kosz do którego można będzie składać jałmużnę wielkopostną gromadzoną w skarbonkach wielkopostnych. W Diecezjalnym Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Koniuchach suma odpustowa o godz. 15.00.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza świąteczny numer tygodnika katolickiego Niedziela a w nim interesujące artykuły o papieżu Franciszku, o niezwykłej relikwii jaką jest Całun Turyński.