1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii
    na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą.
  3. Dzisiaj trzynasty dzień miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18.00 w ogrodzie parafialnym odmówimy różaniec fatimski.
  4. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy po Mszy św.
    o godz. 8.00 przy kapliczce Matki Bożej w ogrodzie oraz o godz. 17.45
    w kościele. Wcześniej o 17.30 wystawimy Najświętszy Sakrament.
  5. W przyszłą sobotę w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość I Komunii św. dzieci ze Szkoły podstawowej nr 24. Pierwsza grupa, klasy: D, E, F o godz. 10.00; druga grupa, klasy: A, B, C o godz. 12.00.
  6. W piątek na godz. 16.00 zapraszamy do spowiedzi dzieci mające przystąpić do komunii św. oraz ich rodziców.
  7. W przyszłą sobotę w Wigilię Zesłania Ducha Św. w toruńskiej katedrze odbędzie się czuwanie modlitewne. Początek o godz. 21.00, o godz. 23.00
    ks. bp Wiesław Śmigiel przewodniczył będzie Mszy św.
  8. Nasza parafia organizuje wyjazd na XXII SPOTKANIE MŁODYCH LEDNICA 2018. Wyjazd na Pola Lednickie odbędzie się 2 czerwca 2018,
    z przed kościoła o godzinie 9.00. Wracamy w późnych godzinach nocnych. Ze względu na tworzący się korek przy wyjeździe
    nie pozostajemy na ostatni punkt programu. Cały koszt wyjazdu (wstęp
    na POLA LEDNICKIE+ pakiet, ubezpieczenie, autokar) wynosi 55 zł
    (przy 48 osobowej grupie uczestników kwota może się zmniejszyć). Zapisujemy się osobiście u Ks. Krzysztofa Adamskiego. Przy zapisie podajemy adres i numer PESEL, niepełnoletni zgodę od rodziców
    (prawnych opiekunów) i wpłacamy  pieniądze (55zł). Szczegóły dotyczące organizacji programu LEDNICY i jak przygotować się
    do warunków tam panujących na stronie internetowej: http://www.lednica2000.pl/lednica2018/.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela oraz nasz parafialny Biuletyn.