1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.  Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczymy je na realizowanie parafialnych inwestycji.
  3. Dzisiaj odbędzie się Marsz dla Życia. Początek Mszą św. o godz. 12.30 w toruńskiej Katedrze. Następnie przemarsz ulicami Starówki.
  4. We środę przypada 13 dzień miesiąca czerwca. O godz. 18.00 odprawimy Mszę św., a następnie odprawimy nabożeństwo fatimskie odmawiając różaniec w naszym ogrodzie.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 7.30 i o 17.45. Wcześniej o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela oraz naszego parafialnego Biuletynu.