1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą przeznaczymy je na realizowanie naszych parafialnych inwestycji. Jesteśmy w trakcie wykonywania bramy wejściowej od ul. B. Głowackiego, oraz bramy                     z napisem Ogrody Maryi.
  3. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o 17.30.
  4. W poniedziałek przypada 13 dzień miesiąca. O godz. 18.00 odprawimy Mszę św., a następnie w ogrodzie odmówimy różaniec fatimski.
  5. W przyszłą sobotę o godz. 10.00 w toruńskiej Katedrze św. Janów ks. bp Andrzej Suski udzieli święceń kapłańskich ośmiu diakonom. Wśród nich jest dk. Marek Stacherski, który przez ostatni rok pełnił posługę                   w naszej wspólnocie parafialnej. Otoczmy go naszą modlitwą.
  6. Dzisiaj o godz. 19.00 w parafii św. Antoniego na Wrzosach, odbędzie się koncert Krzysztofa Krawczyka. Wstęp wolny.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp.Zofia Daroszewska, l. 87, zam. przy ul. Grudziądzkiej; śp. Michał Witt, l. 36, zam. przy ul. Grudziądzkiej.  Dobry Jezu, a nasz Panie…