1. Wczoraj nasz parafianin ks. Paweł Murawski otrzymał święcenia kapłańskie. Mszę św. prymicyjną odprawi dzisiaj o godz. 13.00.  Na pierwszą placówkę duszpasterską został skierowany do parafii pw. Podwyższenia Krzyża św.  w Grudziądzu. Księdzu Neoprezbiterowi życzymy wielu łask Bożych  w posługiwaniu kapłańskim.

2. W czwartek 20 czerwca na godz. 16.00 zapraszamy do kościoła na Mszę św. z katechezą, osoby otrzymujące pomoc materialną z naszej parafii.

3. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 8.00 i 17.30.

4. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej ogłasza rekrutację kandydatów do kapłaństwa. Bliższe informacje  w  Głosie z Torunia – dodatku do tygodnika kat.  Niedziela.

5. W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek 17 czerwca św. Alberta Chmielowskiego, w piątek 21 czerwca św. Alojzego Gonzagę.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.

7. W tym tygodniu odeszli do wieczności śp. Helena Zielińska- Zacharek, zam. Przy ul. Legionów, oraz śp. Sławomir Dolecki, ostatnio zamieszkały przy ul. Szczanieckiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…