1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 7.30 i o 17.30 .
  3. W piątek 23 czerwca przeżywamy uroczystość Najświętszego Serca Pan Jezusa. Jest to Światowy Dzień o Uświęcenie kapłanów.
  4. W sobotę 24 czerwca przeżywamy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona Bazyliki Katedralnej w Toruniu. Uroczystą                     sumę odpustową o godz. 18.00 odprawi ks. bp Andrzej Suski.
  5. Wspólnota Nieustającego Różańca w dniu 1 lipca zaprasza na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Bliższe informacje w Zakrystii.
  6. Msza św. dziękczynna po pielgrzymce na dolny Śląsk zostanie odprawiona we środę 5 lipca o godz. 18.00.
  7. Zachęcamy do oddania głosu na projekt z listy ogólnomiejskiej:  „100 – lecie Cmentarza na Wybickiego – alejki”. Karty do głosowania wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Lech Laskowski l.59, zam. przy ul. B. Głowackiego. Dobry Jezu,  a nasz Panie…