1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej.
  2. Wczoraj w toruńskiej Katedrze ks. bp Andrzej Suski udzielił święceń kapłańskich sześciu diakonom. Wśród nich był ks. Marek Stacherski, który posługiwał w naszej parafii. Ks. Marek odprawi  w naszym kościele  Mszę św. i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. O terminie poinformujemy w najbliższym czasie. Ks. Marek skierowany został do pracy duszpasterskiej w Chełmży.
  3. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o 17.30.
  4. W czwartek przypada 23 dzień miesiąca, kiedy to wspominamy św. Ojca Pio. Po Mszy św. uczcimy Jego relikwie.
  5. W piątek 24 czerwca przeżywamy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona Bazyliki Katedralnej w Toruniu. Uroczystą sumę odpustową o godz. 18.00 odprawi ks. bp Andrzej Suski.
  6. Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę na Diecezjalny Zjazd Żywego Różańca do Lisewa. Pielgrzymka odbędzie się 6 sierpnia br. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.
  7. Animatorzy Wspólnot Nieustającego Różańca organizują Pieszą Pielgrzymkę z Łomianek do Gietrzwałdu. Pielgrzymka  odbędzie się w dniach 0d 26 czerwca d 2 lipca. Koszt 150 zł. Szczegóły na plakacie w zakrystii.
  8. W dniu 4 lipca gościć będziemy pielgrzymów 27 Pielgrzymki Biegowej z Bytowa do Częstochowy. Osoby, które chciałyby przyjąć na nocleg pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub biurze parafialnym.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.