1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Wczoraj w toruńskiej Katedrze ks. bp Andrzej Suski udzielił święceń kapłańskich sześciu diakonom. Wśród nich był ks. Miłosz Tomaszewski, który posługiwał w naszej parafii. W niedzielę 28 czerwca o godz. 13.00                 w naszym kościele ks. Miłosz odprawi Mszę św. i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
  3. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o 17.30.
  4. W poniedziałek i czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy do kościoła na próbę chóru.
  5. We wtorek przypada 23 dzień miesiąca, kiedy to wspominamy św. Ojca Pio. Po Mszy św. uczcimy Jego relikwie.
  6. We środę 24 czerwca przeżywamy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona Bazyliki Katedralnej w Toruniu. Uroczystą sumę odpustową o godz. 18.00 odprawi ks. bp Andrzej Suski. Wcześniej                     o godz. 17.30 nastąpi przejście procesji z relikwiami bł. Jana Łobdowczyka z Bulwaru Filadelfijskiego do Katedry św. Janów.
  7. W sobotę przeżywamy uroczystość ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, głównej Patronki Diecezji. O godz. 8.00 odprawimy Mszę św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, a po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Regina Andrzejczyk, l. 53, zam. przy ul Grudziądzkiej. Dobry Jezu, a nasz Panie…