OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 i o 17.30.
  3. W środę 24 czerwca przeżywamy uroczystość Św. Jana Chrzciciela, odpust w parafii katedralnej. W katedrze Św. Janów o godz. 18.00 ks. bp Wiesław Śmigiel przewodniczył będzie Mszy św. odpustowej.
  4. W sobotę 27 czerwca przypada uroczystość NMP Nieustającej Pomocy. Centralne uroczystości pod przewodnictwem ks. bp. Wiesława Śmigla odbędą się w kościele św. Józefa na Bielanach.
  5. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na pielgrzymkę do Gietrzwałdu dnia 5 lipca na rozważanie Trzeciej Boleści Matki Bożej. Intencją pielgrzymki jest modlitwa o świętość życia duchowieństwa oraz o liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Koszt 40 zł. Szczegóły na plakacie.
  6. Dzisiaj na Mszę św. wieczorną zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.