1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W poniedziałek przeżywamy uroczystość Św. Jana Chrzciciela, odpust  w parafii katedralnej. W katedrze Św. Janów o godz. 18.00 ks. bp Wiesław Śmigiel przewodniczył będzie Mszy św. odpustowej.
  3. Trwa oktawa Bożego ciała. Do czwartku w naszym kościele odbywać się będą procesje eucharystyczne. Zachęcamy do udziału dzieci sypiące kwiatki i wspólnoty parafialne.
  4. W czwartek  uroczystość NMP Nieustającej Pomocy Głównej Patronki Diecezji Toruńskiej. O godz. 15.00 rozpoczęcie modlitewnego czuwania w kościele Miłosierdzia Bożego na Koniuchach, następnie procesja z obrazem Matki Bożej na Bielany do kościoła św. Józefa i Msza św. o godz. 18.00.
  5. W piątek przeżywamy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowy post.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 i o 17.30.
  7. W okresie wakacji  biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek  od 9.00 – 9.30 oraz w czwartek od 17.00 – 17.30. Sprawy pilne można zgłaszać  w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  8. Wspólnota Nieustającego Różańca w dniach 31.08 – 1.09 br., zaprasza na pielgrzymkę do Loretto koło Warszawy, Niepokalanowa i Rybna. Koszt 250 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Na czas wakacji zawieszamy wydawanie parafialnego Biuletynu.