1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i błogosławionych wakacji. Pamiętajmy o przestrzeganiu trzeciego przykazania Bożego „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”.  Dziękujemy za cały rok pracy wszystkim grupom, wspólnotom i stowarzyszeniom posługującym w naszej parafii.
  3. Do piątku odprawiać będziemy nabożeństwo czerwcowe. Rano o godz. 7.30 oraz wieczorem godz. 17.30.
  4. W czwartek 29 czerwca przeżywamy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  5. W okresie wakacji w środy i soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Sprawy pilne można zgłaszać w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  6. W tym tygodniu przeżywamy pierwszą sobotę miesiąca. W sobotę odmówimy różaniec fatimski o godz. 7.15.
  7. Wydziała Teologiczny UMK zachęca do studiowania teologii. Ze szczegółami możemy zapoznać się na stronie wydziału „www.teologia.umk.pl”.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. Janina Rypińska l.82 zam. przy ul. Czarlińskiego, Arkadiusz Bryszkowski l. 41 zam. przy ul. Głowackiego, Marian Hejnowicz l. 82 zam. przy ul. Młodzieżowej, Maria Krygier l. 81 zam. przy ul. Legionów,  Dobry Jezu, a nasz Panie…