1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. W naszej wspólnocie witamy Siostrę Judytę, misjonarkę z Zambi. Siostra Judyta opowie nam o pracy misyjnej w Zambi a po Mszach św. będziemy mogli ofiarą wesprzeć wszystkie dzieła, które Siostra realizuje.
  3. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i błogosławionych wakacji. Pamiętajmy o przestrzeganiu trzeciego przykazania Bożego „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”.  Dziękujemy za cały rok pracy wszystkim grupom, wspólnotom i stowarzyszeniom posługującym w naszej parafii.
  4. W okresie wakacji  biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek od 9.00 – 9.30 oraz w czwartek od 16.30 – 17.30. Sprawy pilne można zgłaszać w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  5. Toruńskie Centrum Caritas otwiera Dzienny Dom Pobytu dla Seniorów. Placówka działać będzie w nowo powstałym budynku przy ul. Szosa Bydgoska 1 a. Zajęcia dla Seniorów odbywać się będą id poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Siostrą Agnieszką Kroll – Dyrektorem Toruńskiego Centrum Caritas. Kontakt telefoniczny zamieszczony jest na plakacie informacyjnym w gablocie parafialnej.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na realizowanie parafialnych inwestycji. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  7. W tym tygodniu przeżuwamy I czwartek i piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 do 18.00. W sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. W czasie wakacji nie wydajemy parafialnego Biuletynu.