1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i błogosławionych wakacji. Pamiętajmy o przestrzeganiu trzeciego przykazania Bożego „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”.  Dziękujemy za cały rok pracy wszystkim grupom, wspólnotom i stowarzyszeniom posługującym w naszej parafii.
  3. W okresie wakacji  w soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Sprawy pilne można zgłaszać w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na realizowanie parafialnych inwestycji. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  5. W tym tygodniu przeżuwamy I czwartek i piątek miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 do 18.00.
  6. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej w parafii pw. Chrystusa Króla od poniedziałku 24 lipca w godz. 16.00- 18.00.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. Piotr Murawski l. 59 zam. przy ul. Grudziądzkiej, Piotr Dybowski l.81 zam. przy ul. Wiązowej, Krzysztof Januszewski l.65, zam. przy ul. PCK, Genowefa Wiśniewska l. 94 zam. przy ul. Grudziądzkiej, Genowefa Zielińska l. 97 zam. przy ul. PCK, Bożena Gardzielewska l.57 zam. przy ul. Podgórnej …..Dobry Jezu, a nasz Panie…