1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i błogosławionych wakacji. Pamiętajmy o przestrzeganiu trzeciego przykazania Bożego „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”.  Dziękujemy za cały rok pracy wszystkim grupom, wspólnotom i stowarzyszeniom posługującym w naszej parafii.
  3. W poniedziałek 27 czerwca przeżywamy Uroczystość Matki Bożej Nieustającej Pomocy – głównej Patronki Diecezji. Obchody uroczystości rozpoczną się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Toruniu o godz. 15.00. Ok. 16.30 wyruszy procesja do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy, gdzie o godz. 18.00 Ks. Bp Andrzej Suski odprawi Mszę św.
  4. Do czwartku odprawiać będziemy nabożeństwo czerwcowe. Rano po Mszy św. o godz. 8.00 oraz o godz. 17.30.
  5. We środę 29 czerwca przeżywamy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  6. W okresie wakacji w  soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Sprawy pilne można zgłaszać w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  7. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy, piątek i sobotę miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00 do 18.00. W I sobotę odmówimy różaniec fatimski o godz. 7.15.
  8. W dniu 4 lipca gościć będziemy pielgrzymów 27 Pielgrzymki Biegowej z Bytowa do Częstochowy. Osoby, które chciałyby przyjąć na nocleg pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub biurze parafialnym.
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 ks. Marek Stacherski odprawi Mszę św. i udzieli Prymicyjnego Błogosławieństwa.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.
  11. Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. Zbigniew Trawiński, l. 53, zam. przy ul. B. Głowackiego; śp. Stefan Grochocki, l. 78, zam. Przy ul. Piaskowej; śp. Kazimierz Siudowski, l. 70, zam. Przy ul. Dekerta. Dobry Jezu, a nasz Panie…