OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. Dzisiaj  przypada uroczystość NMP Nieustającej Pomocy.  O godz. 17.00 na placu przy Wyższym Seminarium Duchownym w Toruniu odprawiona zostanie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.30 wyruszy procesja do parafii św. Józefa na Bielanach, gdzie o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. 
  3. Informujemy, że z dniem 20 czerwca br., Biskup Toruński odwołał dyspensę od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i święta. Bogu niech będą dzięki, że ponownie możemy gromadzić się na niedzielnej Eucharystii. 
  4. W czasie wakacji okazja do spowiedzi w dzień powszedni od 7.30 – 7.50 oraz 17.30 – 17.50, a w niedzielę 15 min przed każdą Mszą św. Przez całe wakacje Msza św. o godz. 15.00 będzie mszą recytowaną.  Biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek 9.00 – 9.30, oraz w czwartek 17.17.30.
    W razie potrzeby prosimy o kontakt telefoniczny. Numer telefonu znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii. 
  5. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy do środy 30 czerwca po Mszy św. o godz. 8.00 i o 17.30.
  6. We wtorek przeżywamy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu zbieramy ofiary na utrzymanie Stolicy Apostolskiej tzw. Świętopietrze. W piątek przypada  święto św. Tomasza Apostoła.
  7. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi w godz. 17.00 do 18.00. W I sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski,  o godz. 8.00 odprawimy Msze św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. 
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela. Do nabycia  jest też płyta CD z pieśniami religijnymi w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki.