1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.

2. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i błogosławionych wakacji. Pamiętajmy o przestrzeganiu trzeciego przykazania Bożego „ Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”.

3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii ks. Dariusza Kajzera, który pracuje na misjach w Papui i Nowej Gwinei. Ks. Darek podzieli się z nami świadectwem swojej pracy misyjnej Po Mszach św. osoby chętne swoją ofiarą będą mogły wesprzeć ojca misjonarza.

4. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00 do 18.00. W I sobotę odmówimy różaniec fatimski o godz. 7.15.

5. Od 1 lipca zmianie ulegają przedpołudniowe godziny urzędowania biura parafialnego. Będzie ono czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 – 9.30 oraz   16.30 -17.30.

6. W tym roku na czas wakacji nie odwołujemy żadnej Mszy św. w niedzielę.  Tak więc będzie Msza św. o godz. 13.00 i 15.00.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela. Dostępny jest także kolejny numer Naszej Wspólnoty.

8. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy śp. Wawrzyńca Beszczyńskiego.  Dobry Jezu a nasz Panie…..