1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. W przyszłą niedzielę 13 lipca przeżywamy Dzień Fatimski. O godz. 18.00 odprawimy Mszę św. Po Mszy św. udamy się do naszego ogrodu na modlitwę różańcową.
  3. Przypominamy, że w czasie wakacji w soboty biuro parafialne będzie nieczynne.
  4. W przyszła niedzielę kolekta gospodarcza. Bóg zapłać za wszelkie ofiary, składane na kolektę, wpłacane w imiennych kopertach oraz wpływające na konto parafialne. Przeznaczamy je na inwestycje w naszej parafii. W najbliższym czasie wymienimy czujki przeciwpożarowe w kościele. Przy wsparciu Pana Prezydenta Michała Zaleskiego rozpoczęliśmy starania o umożliwienie wejścia do ogrodu i kościoła od strony ul. B. Głowackiego. Zlokalizowanie przejścia wpłynie na rozmieszczenie alejek w ogrodzie, dlatego na jakiś czas zawiesiliśmy ich wykonywanie. W przygotowaniu jest również projekt zieleni i rozmieszczenia ławeczek w ogrodzie oraz przygotowywana jest balustrada do schodów.  Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Armenii i Gruzji od 1 do 12 października br. Pragniemy dotrzeć do zabytkowych miejsc kultu chrześcijańskiego sięgających kilkaset lat.  Szczegółowych informacji udzielamy w zakrystii i biurze parafialnym.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Zdzisław Krzywdziński, l. 75, zam. przy ul. Ogrodowej; śp. Wiesław Piróg, l. 68, zam. przy ul. Kołłątaja; śp. Janina Chabrowska, l. 93, zam. przy ul. PCK. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…