OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. W okresie wakacji  biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek od 9.00 – 9.30 oraz w czwartek od 17.00 – 17.30. Sprawy pilne można zgłaszać   w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00. 
  3. Wspólnota Nieustającego Różańca w dniach 31.08 – 1.09 br., zaprasza na pielgrzymkę do Loretto koło Warszawy, Niepokalanowa i Rybna. Koszt 250 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie. 
  4. W poniedziałek 22 lipca gościć będziemy pielgrzymów 30 Pielgrzymki Biegowej  z Bytowa do Częstochowy. Osoby, które chciałyby przyjąć na nocleg pielgrzymów prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub biurze parafialnym. Również osoby, które przyjmują stałych pielgrzymów proszone są o zgłoszenie tego faktu. W tym roku będziemy gościli 33 pielgrzymów. Prosimy o życzliwe przyjęcie
  5. W sobotę przeżywamy 13 dzień miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesyjnie wyjdziemy do ogrodu odmawiając modlitwę różańcową.  
  6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na realizowanie parafialnych inwestycji. Przed nami modernizacja systemu wentylacji w kościele, który obecnie działa w trybie awaryjnym. Po 15 lipca otrzymamy nową część potrzebną do prawidłowego działania systemu Koszt tej inwestycji to ok. 2 tys. zł.   Bóg zapłać za wszelkie ofiary. 
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela