1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i błogosławionych wakacji. Pamiętajmy o przestrzeganiu trzeciego przykazania Bożego „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”.  Dziękujemy za cały rok pracy wszystkim grupom, wspólnotom i stowarzyszeniom posługującym w naszej parafii.
  3. Jutro w parafii gościć będziemy Pielgrzymów 27 Pielgrzymki Biegowej z Bytowa na Jasną Górę. Pielgrzymi przybędą ok. godz. 17.00. Będą uczestniczyli we Mszy św. O godz. 18.00 i ok. 19.00 udadzą się na nocleg. Osoby gotowe przyjąć pielgrzymów na nocleg mogą zgłaszać się w zakrystii po Mszy św.
  4. W okresie wakacji  w soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Sprawy pilne można zgłaszać w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na realizowanie parafialnych inwestycji.
  6. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej w parafii pw. Chrystusa Króla od poniedziałku 26 lipca w godz. 16.00- 18.00.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. Mieczysław Paszkowski, l. 79, zam. przy ul. B. Głowackiego; śp. Janina Łuszczyńska, l. 85, zam. przy ul. Grudziądzkiej. Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00; śp. Janina Kozłowska, l. 76, zam. przy ul. Grudziądzkiej. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11.00 Dobry Jezu, a nasz Panie…