OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Rozpoczął się czas letniego wypoczynku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i błogosławionych wakacji. Pamiętajmy o przestrzeganiu trzeciego przykazania Bożego „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”.  Dziękujemy za cały rok pracy wszystkim grupom, wspólnotom i stowarzyszeniom posługującym w naszej parafii.
  3. W okresie wakacji w środy i soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Sprawy pilne można zgłaszać w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza przeznaczona na realizowanie parafialnych inwestycji.
  5. Wydziała Teologiczny UMK zachęca do studiowania teologii. Ze szczegółami możemy zapoznać się na stronie wydziału „www.teologia.umk.pl”.
  6. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej              w parafii pw. Chrystusa Króla od środy 29 lipca w godz. 16.00- 18.00.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. Władysław Rudkiewicz, l.85  zam. przy ul. B. Głowackiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…