1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na  kolektę gospodarczą, wpłacane w imiennych kopertach i wpłacane na konto parafialne. Przeznaczamy je na realizację parafialnych inwestycji. Udoskonalamy odwodnienie terenu ogrodu, planujemy zakup ławek, które zostaną umieszczone w ogrodzie po zrealizowaniu projektu zieleni.
  3. We wtorek 11 sierpnia gościć będziemy uczestników Minipielgrzymki. Pątnicy przybędą do naszej parafii ok. godz. 17.00.
  4. W czwartek 13 sierpnia przypada kolejny dzień fatimski. O godz. 18.00 oprawimy Mszę św. Po Mszy św., udamy się do ogrodu przed figurę Matki Bożej, aby odmówić nabożeństwo różańcowe.
  5. W czasie wakacji biuro parafialne we środy i soboty jest nieczynne. Okazja do spowiedzi w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.
  6. W sobotę 15 sierpnia przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Podczas Mszy św. poświęcimy kłosy, zbóż, ziół i kwiatów.
  7. W dniach od 7 – 11 września wraz z parafią pw. Św. Antoniego pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Wilna, Trok i na Górę Krzyży. Cena 800 zł. Zapisy i szczegóły w zakrystii i biurze parafialnym.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  9. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Jana Krochmal, l. 1, zam. przy ul. Legionów; śp. Tadeusza Zając, l. 62, zam. przy ul. Grudziądzkiej; śp. Teresę Olszewską, l. 80, zam.  przy ul. B. Głowackiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…