OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na  kolektę gospodarczą. Przygotowujemy się do otwarcia przejścia do kościoła i ogrodu od strony ul. B. Głowackiego. Jeszcze raz dziękujemy p. Michałowi Zaleskiemu, Prezydentowi Miasta Torunia oraz Zarządowi Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej za okazaną życzliwość i pomoc w zrealizowaniu tego przedsięwzięcia. W intencji wszystkich ofiarodawców i darczyńców odprawimy Mszę św. we wtorek o godz. 8.00.
  3. Jutro gościć będziemy uczestników Minipielgrzymki. Pątnicy przybędą do naszej parafii ok. godz. 17.00.
  4. We środę 13 sierpnia przypada kolejny dzień fatimski. Zapraszamy na modlitwę różańcową. O godz. 18.00 oprawimy Mszę św. Po Mszy św., tym razem w kościele odmówimy różaniec fatimski, polecając Bogu nasze intencje i prośby.
  5. W piątek 15 sierpnia przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Podczas Mszy św. poświęcimy kłosy, zbóż, ziół i kwiatów.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  7. Na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: śp. Zofię Gralewicz, l. 95, zam. przy ul. Grudziądzkiej; śp. Zygmunta Trzcińskiego, l. 85, zam. ostatnio przy ul. Galona. Dobry Jezu, a nasz Panie…