OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. We wtorek przeżywamy 13 dzień miesiąca – Dzień Fatimski.
    O godz. 18.00 odprawimy Mszę św., a po Mszy w ogrodzie odprawimy modlitwę różańcową.
  3. We środę obchodzimy wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  4. W czwartek przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. odprawimy według porządku niedzielnego. Na wszystkich Mszach św. będziemy błogosławili kłosy zbóż, ziół i kwiatów, owoców i warzyw.
  5. W okresie wakacji  biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek
    od 9.00 – 9.30 oraz w czwartek od 17.30 – 17.00. Sprawy pilne można zgłaszać w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja
    do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto parafialne oraz w imiennych kopertach.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tygodnik Katolicki Niedziela.