OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Wpłacane na remont wieży i elewacji frontowej. Darczyńców wpisujemy do Złotej Księgi Ofiarodawców, która stanowi pamiątkę dla przyszłych pokoleń.   W każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. w intencji tych, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą parafię. Bóg zapłać! 
  3. Dzisiaj przypada trzynasty dzień miesiąca. O godz. 17.30 odmówimy różaniec fatimski, a po Mszy św. o godz. 18.00 procesyjnie wyjdziemy do naszego ogrodu. 
  4. We wtorek 15 sierpnia przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. odprawimy według porządku niedzielnego. Na wszystkich Mszach. Św. będziemy błogosławili kłosy zbóż, ziół i kwiatów, owoców i warzyw. 
  5. W czasie wakacji biuro parafialne czynne będzie w czwartek w godz. 16.30 – 17.30. Pilne sprawy prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św. 
  6. Okazja do spowiedzi w czasie wakacji w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50. 
  7. Przez okres trwania wakacji Msza św. w niedzielę o godz. 15.00 będzie Mszą św. recytowaną i bez kazania. 
  8. W dniach 9 – 10 września zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętokrzyskiej. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii. Osoby, które zapisały się już na wyjazd prosimy, aby uregulowały wpłaty. 
  9. Odpowiadając na Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski we środę 15 sierpnia po Mszach św. przeprowadzimy zbiórkę do puszek na pomoc poszkodowanym w powodzi na Słowenii. 
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Katolickiego Niedziela. Do nabycia są płyty parafialne w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki i p. Leszka Milińskiego. Stanowią  one cegiełkę na potrzeby parafii. Można je nabyć u Pana kościelnego pod chórem oraz w zakrystii.