1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. Przeznaczamy je na spłatę zobowiązań. W ostatnim czasie wykonaliśmy bramę od strony ul. B. Głowackiego, umieściliśmy w ogrodzie bramę prowadzącą do ogrodu z napisem „Ogród Maryi”. Jest ona jeszcze na etapie dopracowywania szczegółów. Naprawiliśmy kuranty. Przed nami jeszcze naprawa zegara na wieży, który został uszkodzony podczas burzy. Dziękujemy za wszelkie ofiary. Bóg zapłać.
  3. Jutro przeżywamy święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy.
  4. We środę przypada 13 dzień miesiąca, przeżywamy Dzień Fatimski. O godz. 18.00 odprawimy Mszę św. Po Mszy św. udamy się do naszego ogrodu na modlitwę różańcową.
  5. Przypominamy, że w czasie wakacji w soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  6. W sobotę 16 lipca przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  7. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 z toruńskiej Katedry wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej w parafii pw. Chrystusa Króla od środy 29 lipca w godz. 16.00- 18.00.
  8. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Karol Skoblewski, l.36, zam. przy ul. Kołłątaja.  Dobry Jezu, a nasz Panie…