1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji w soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  3. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej w parafii pw. Chrystusa Króla od wtorku 26 lipca w godz. 16.00 – 18.00.
  4. Naszą szczególną wdzięczność pragniemy wyrazić p. Irenie a także p. Elżbiecie, które bezinteresownie dbają o oprawę muzyczną w naszym kościele. Bóg zapłać. To dla nas ogromna pomoc. Niech dobry Bóg wynagrodzi dobroć serca. Pani Elżbiecie gratulujemy uzyskania tytułu dra hab. w dziedzinie teorii muzyki i życzymy kolejnych sukcesów.
  5. W sobotę przypada 23 dzień lipca. Czcicieli św. Ojca Pio zapraszamy na wspólna modlitwę w kościele o godz. 17.30.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisław Kowalczyk, l.67, zam. przy Szosie Okrężnej; śp. Marek Świerczyński, l. 71, zam. przy ul. PCK; śp. Jerzy Wolski, l. 60, zam. przy ul. PCK. Dobry Jezu, a nasz Panie…