OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Świętujemy dzisiaj jubileusz 60 rocznicy święceń kapłańskich ks. prał. Stanisława Kardasza. O godz. 13.00 ks. Prałat odprawi Mszę św. dziękczynną.
  3. W dniach od 4 – 12 sierpnia trwać będzie piesza pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. W tym roku będzie miała ona charakter symboliczny. Szczegóły na stronie internetowej  pielgrzymki. Istnieje możliwość przejścia jednego etapu pielgrzymki z grupą Białą w dniu 5 sierpnia. Osoby, które chciałyby wziąć udział w tym  etapie i włączyć się w tegoroczną pielgrzymkową sztafetę prosimy o kontakt w zakrystii.
  4. W dniach 29.08 – 30.08 br., Wspólnota Nieustającego Różańca organizuje pielgrzymkę na Kaszuby i do Pelplina. Koszt 260 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  5. W okresie wakacji  biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek od 9.00 – 9.30 oraz w czwartek od 17.00 – 17.30. Sprawy pilne można zgłaszać   w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  6.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Tygodnika Niedziela.