1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji w soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  3. Spotkanie organizacyjne dla rodziców młodzieży wyjeżdżającej na rekolekcje do Cichego, odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św. Natomiast dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Hartowca w czwartek po wieczornej Mszy św.
  4. W poniedziałek 28 lipca gościć będziemy uczestników XXV Pielgrzymki Biegowej z Bytowa do Częstochowy. Osoby, które chciałyby udzielić noclegu pielgrzymom mogą się zgłaszać do zakrystii i biura parafialnego.
  5. W czwartek 25 lipca przeżywamy św. św. Jakuba Apostoła. W tym dniu wspominamy również św. Krzysztofa, patrona kierowców. Pamiętajmy w modlitwach w intencji kierowców, przewodników, podróżujących  i pielgrzymów.
  6. W sobotę 26 lipca wspominamy św. Joachima i Annę, rodziców NMP. Jest to dzień modlitw za rodziców, babcie, dziadków i najstarszych parafian.
  7. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela. Nowa cena Tygodnika to 5 zł.