1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Uroczystości związane, ze ŚDM,  będą miały miejsce w Krakowie w dniach 26-31 lipca 2016 roku. Po raz pierwszy uroczystości związane ze Światowymi Dniami Młodzieży odbyły się w 1991 roku w Częstochowie. Światowe Dni Młodzieży to spotkania młodych katolików, które odbywają się co dwa-trzy lata. Podczas tego wydarzenia młodzież z całego świata spotyka się z papieżem, wspólnie spędza czas i modli się.
  3. Przypominamy, że w czasie wakacji w soboty biuro parafialne będzie nieczynne. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  4. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Przewodnikiem Grupy Białej jest ks. Adam Czerwiński, wikariusz parafii pw. Chrystusa Króla w Toruniu. Zapisy do grupy białej w parafii pw. Chrystusa Króla od wtorku 26 lipca w godz. 16.00 – 18.00.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Wanda Mroczyńska, l.86, zam. przy ul. Ogrodowej; śp. Piotr Fechner, l. 75, zam. ostatnio w Niemczech. . Dobry Jezu, a nasz Panie…