OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacji w soboty biuro parafialne będzie nieczynne. W tym tygodniu wyjątkowo biuro parafialne nie będzie czynne również we środę 30 lipca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św.
  3. W tym tygodniu przypadają I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00 do 18.00. W sobotę o godz. 7.15 odmówimy różaniec fatimski.
  4. W poniedziałek 28 lipca gościć będziemy uczestników XXV Pielgrzymki Biegowej z Bytowa do Częstochowy. Osoby, które chciałyby udzielić noclegu pielgrzymom mogą się zgłaszać do zakrystii i biura parafialnego. Brakuje noclegu dla 10 osób. Osoby, które goszczą stałych pielgrzymów prosimy również o zgłoszenie tego faktu.
  5. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 8.00 dzieci ze scholi parafialnej wraz  z ks. Łukaszem i opiekunami udają się na wyjazd rekolekcyjno – wypoczynkowy do Hartowca.
  6. Tradycyjnie 4 sierpnia po Mszy św. o godz. 6.00 w toruńskiej Katedrze wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia. Zapisy do Grupy Białej, której przewodnikiem jest ks. Adam Czerwiński rozpoczną się w parafii pw. Chrystusa Króla od 30 lipca w godz. 16.00 – 18.00
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela. Nowa cena Tygodnika to 5 zł.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Zofia Kowalska, l.89, zam. przy ul. Legionów; śp. Sabina Strzałkowska, l. 95, zam. przy ul. Wybickiego; śp. Anna Sumińska, l. 68, zam. przy ul. Grudziądzkiej; śp. Bartłomiej Ożdziński, l. 71, zam. przy ul. Legionów.. Jego pogrzeb we wtorek o godz. 12.00. Dobry Jezu,  a nasz Panie…