OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej     parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Jutro po Mszy św. sprawowanej o godz. 6.00 w Toruńskiej  Katedrze św. Janów, wyruszy Piesza Pielgrzymka z Torunia na Jasną Górę. Do celu pielgrzymi dotrą 12 sierpnia.  Jak w minionych latach w Toruniu wędrować będzie tzw. Minipielgrzymka, przeznaczona dla tych, którzy nie mogą udać się na Jasną Górę. Początek Minipielgrzymki jutro o godz. 15.00 w katedrze św. Janów. Plan Minipielgrzymki wywieszony jest w gablocie. Do naszej parafii Minipielgrzymka przybędzie 11 sierpnia o godz. 17.00.
  3. We środę 6 sierpnia przeżywamy święto Przemienienia Pańskiego.
  4. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. W ostatnim czasie wymieniliśmy czujki przeciw pożarowe w naszym kościele. Przygotowywany jest projekt zieleni i alejek w ogrodzie. Uzyskaliśmy też zgodę na wykonanie przejścia do ogrodu i kościoła od strony ul. B. Głowackiego. Jak tylko uzyskamy stosowne pozwolenia przystąpimy do dalszych prac. Bóg zapłać za wszelkie ofiary wpłacane na konto parafialne, składane w imiennych kopertach i wpłacane na kolektę.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tygodnika Niedziela.
  6. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. Danuta Nowak, l. 60, zam. przy ul. Wiązowej; śp. Barbara Skowrońska, l. 58, zam. przy ul. Kołłątaja; śp. Michał Maliszewski, l. 95, zam. przy ul. Grudziądzkiej. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie…