OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

  1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Jutro przeżywamy Święto Przemienienia Pańskiego; w czwartek Św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Europy; w piątek św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika, a w sobotę wspominamy św. Klarę.
  3. W okresie wakacji biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek od 9.00 – 9.30 oraz w czwartek od 16.30 – 17.30. Sprawy pilne można zgłaszać w plebanii lub w zakrystii po Mszach św. Okazja do spowiedzi w dni powszednie w godz. 7.30 – 8.00 oraz 17.30 – 18.00.
  4. W przyszłym tygodniu kolekta gospodarcza. Przeznaczymy ją na realizowanie naszych inwestycji. Bóg zapłać za ofiary składane na kolektę, wpłacane na konto parafialne i w imiennych kopertach.
  5. Osoby udające się w dniach 31.08 – 2.09 na pielgrzymkę do Ziemi Krakowskiej proszone są o dokonywania wpłat. Można to uczynić w przyszłym tygodniu w zakrystii po Mszach św. wieczornych.
  6. Prezydent Miasta Torunia oraz Parafia katedralna św. Janów zapraszają wszystkich na koncert Gospel Amerykańskiej grupy, która ma swoją jedyną trasę koncertową w Europie. 12 sierpnia zaśpiewają dla nas w Toruniu w katedrze św. Janów o godz. 19.00 Wstęp na koncert bezpłatny. Serdecznie zapraszamy..
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy Tygodnik Kat. Niedziela.