1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Dzisiaj przeżywamy 13 dzień miesiąca. Różaniec Fatimski odprawimy  o godz. 17.30 w kościele.
  3. We wtorek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. Odprawimy według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy nastąpi obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą, wpłacane na konto parafialne i składane w imiennych kopertach. Przeznaczamy je na realizację parafialnych inwestycji.
  5. W czasie wakacji biuro parafialne w sobotę jest nieczynne. Okazja do spowiedzi w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy najnowszy numer Niedzieli.
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Edward Ceglarek, l. 67, zam. przy ul. B. Głowackiego; śp. Wiesław Leśniak, l. 58, zam. przy ul. PCK. Dobry Jezu, a nasz Panie……