OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 1. Witamy i pozdrawiamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii
  na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa
  i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień. 
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na kolektę gospodarczą. W intencji ofiarodawców, którzy modlitwą i ofiarą wspierają naszą modlitwę o godz. 8.30 odprawiamy Mszę św. dziękczynną. 
 3. Jutro przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. odprawimy według porządku niedzielnego. Na wszystkich Mszach. Św. będziemy błogosławili kłosy zbóż, ziół i kwiatów, owoców i warzyw. 
 4. W czasie wakacji biuro parafialne czynne będzie w czwartek w godz. 16.30 – 17.30. Pilne sprawy prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św. 
 5. Okazja do spowiedzi w czasie wakacji w dni powszednie rano 7.30 – 7. 50 oraz 17.30 – 17.50. 
 6. W dniach 10 – 11 września zapraszamy na pielgrzymkę do Gniezna, Lubinia, Gostynia i Poznania. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii. 
 7. Przez okres trwania wakacji Msza św. w niedzielę o godz. 15.00 będzie Mszą św. recytowaną i bez kazania. 
 8. Zachęcamy do czytania prasy kat. Polecamy Tygodnik Kat. Niedziela. Do nabycia są płyty „ Dusza przy Twym Sercu” z pieśniami uwielbieniowymi                             i refleksyjnymi, które mogą pomóc w przeżywaniu naszej wiary oraz płyta „ Matko Chrystusa” z pieśniami maryjnymi, i wydana z okazji jubileuszu 25 lecia święceń kapłańskich Księdza Proboszcza płyta pt. „ Dziękuję Tobie                   o Panie” w wykonaniu p. Hanny, naszej organistki, przy akompaniamencie  p. Leszka Milińskiego . Płyty stanowią cegiełkę na potrzeby parafii. Do nabycia u Panów kościelnych pod chórem, oraz w zakrystii.